بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید که تیمش اگر از موقعیت‌هایش برابر پرسپولیس استفاده می‌کرد، می‌توانست برنده این دیدار باشد.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایسنا، اشکان دژاگه، بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: فضای ورزشگاه خوب بود. تماشاچیان امروز مثل همیشه به ما کمک کردند. امروز همه چیز آرام‌تر بود و همه برای فوتبال آمده بودند که این مهم است. حیف شد که نتوانستیم بازی را ببریم که. به خاطر هواداران خیلی خوب می‌شد اگر می‌توانستیم بازی را ببریم. فکر می‌کنم تیم ما خیلی خوب بازی کرد البته بازیکنان ما در نیمه دوم کمی خسته شدند. پرسپولیس هم تیم خوبی است ولی فکر می‌کنم در نیمه اول نشان دادیم تیم ما قوی هست. در ۳ بازی قبل بدشانسی آوردیم. امیدوارم همیشه مثل امروز ادامه بدهیم. می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. امیدوارم ۲ بازی آخر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
او ادامه داد: در نیمه دوم اگر کمی شانس داشتیم یکی از توپ‌هایمان می‌توانست به گل تبدیل شود. فوتبال اینگونه است. یک روزهای هرچه حمله کنید به گل نمی‌رسید. همین که تیم ما این شانس‌ها را در بازی ایجاد کرد نشان دادیم که تیم خوبی هستیم.
بازیکن تراکتورسازی در خصوص شایعه رفتن لیکنز از تراکتورسازی برای فصل بعد هم بیان کرد: من راجع به این موضوع نمی‌توانم حرف بزنم. آقای لیکنز تا الان خیلی خوب کار کرده است و نباید به سه بازی قبلی ما نگاه کرد. در بازی با ذوب‌آهن بدشانس بودیم. من یک پنالتی نزدم. اما قبل از این بازی‌ها نتایج خوبی گرفتیم. در این خصوص باشگاه خودش می‌داند که چه کار کند. آخر این بازی دیدیم که هواداران راضی بودند.
او در پاسخ به این پرسش که دلیل خالی بودن سکو هواداران پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز چه بود هم اینگونه واکنش نشان داد: نمی‌دانم. من چه باید بگویم؟ دفعه بعدی بیایند.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در خصوص درگیری‌های اخیر فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش هم گفت: چه باید بگویم؟ آقای کی‌روش مربی کلمبیاست. او سال‌ها در این‌جا زحمت کشید. من از ماجراهای او و فدراسیون خبر ندارم ولی اگر شکایتی کرده است حتماً دلیلی داشته است. او الکی که شکایت نمی‌کند.