پیمان صابریان روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم سه نفره اورژانس بانوان به همراه آمبولانس در این مسابقه در صورت نیاز به هواداران خانم خدمات درمانی ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به سابقه و دلایل تشکیل اورژانس بانوان در پایتخت افزود: تشکیل اورژانس بانوان در مرکز اورژانس تهران مدتی است شکل گرفته و در صورت ارائه درخواست از طریق مصدومان خانم این نیروها به محل اعزام می‌شوند.

به گزارش ایرنا ۲۸ شهریورماه امسال نیز وزیر بهداشت اعلام کرد که برای نخستین بار زنان برای تکنسین فوریت‌های پزشکی به کار گرفته می‌شوند.

رییس مرکز اورژانس تهران همچنین ادامه داد: در مسابقه فوتبال ایران با کامبوج پنج دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چهار دستگاه موتورلانس در سایر نقاط ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایرنا: به گفته وی، استقرار تکنسین های اورژانس از صبح فردا (پنجشنبه) در نقاط مختلف ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود و تا پایان این مسابقه فوتبال ادامه دارد.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج ۱۸ مهر از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی و در چارچوب دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین برگزار می‌شود.
بر همین اساس فدراسیون فوتبال نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بانوان برای حضور در ورزشگاه آزادی باید از طریق پارکینگ اتوبوسرانی جنب در شرقی در این مجموعه حضور یابند.

بانوان برای حضور در ورزشگاه آزادی باید با همراه داشتن کارت ملی و پرینت بلیت مسابقه از ساعت ۱۳:۳۰ وارد پارکینگ اتوبوسرانی ضلع شرقی ورزشگاه شوند.
مسئولان اعلام کرده اند:‌ افرادی که موفق به خرید بلیت نشده‌اند به هیچ عنوان نمی‌توانند در ورزشگاه حضور یابند.