با حضور مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان طرح های پیشنهادی مشاورین جهت ساماندهی ورودی شهر فلاورجان و اتوبان ذوب آهن اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش جارچی اخبار و به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، در سفر یکروزه حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان به شهرستان فلاورجان که با حضور سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مهدی خضری مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان انجام شد  از پروژه ها و نقاط پرتصادف شهرستان بازدید و طرح های پیشنهادی مشاورین و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در خصوص ساماندهی ورودی شهر فلاورجان و اتوبان ذوب آهن اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

امیرخانی گفت: با توجه به موقعیت خاص شهر فلاورجان و وجود معارضین بسیار جهت اجرای طرح های پیشنهادی و نظر به پیشنهاد نماینده مردم در شهرستان مقرر شد تا ساماندهی ورودی شهر فلاورجان با وضعیت موجود ایمن سازی گردد.

وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامطلوب دیواره های بتنی اتوبان ذوب آهن و حالت نامناسب حصارهای بتنی از محل پل ابریشم تا ورودی شهر ایمان شهر بطول ۲۰ کیلومتر در دو مسیر رفت و برگشت این دیواره حذف و نسبت به نصب نیوجرسی و نرده توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اقدام خواهد شد.

گفتنی است این مقام مسئول در جریان این سفر از نقاط پرتصادف و پروژه های راهسازی شهرستان همچون پل حسین آباد، آسفالت جاده انوش، احداث پل زیرگذر سه راهی ونهر، احداث میدان امامزاده سید محمد، محور سلطان آباد – نجف آباد و میدان حسن آباد بازدید نمود.