وی از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی را مردمی بودن آن برشمرد و اضافه کرد: دینی بودن از دیگر ویژگی های این انقلاب است و شجاعت، دلیری و رهبری حضرت امام(به) از رمزهای پیروزی انقلاب بود.

وی تاکید کرد: دنیای آن زمان متحول شد و هیچ کس فکر نمی کرد که یک نظام اسلامی بتواند اینچنین جهان را دستخوش تغییر کند.

وی افزود: مردم انقلاب با همه رشادت ها و با حضور ایلات و عشایر غیور از مرزهای کشور دفاع کردند. عملیات های میمک، چنگوله و کانی سخت با حضور مردان شجاع و غیور ایل های ایلام در کنار رزمندگان با شور موجب شکست عملیات های دشمن شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: از آنجایی که در بخش دفاع مقدس و سالهای مقاومت مردم زیاد کار علمی صورت نگرفته است از پایان نامه ها و رساله های دکتری با محور آسیب شناسی جنگ حمایت می کنیم.

وی به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ما سخت ترین تحریم ها را در طول چهل ساله انقلاب سپری می کنیم و حتی در بحث دارو و ساختارهای اقتصادی ما توسط رییس جمهوری دیوانه آمریکا تحریم شده ایم.

نوذری تاکید کرد: همه آحاد مختلف و جریانهای سیاسی و مردم باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور داشته باشند و تحریم های آمریکا را محکوم کنند.

وی یادآور شد: مجلس در راس امور است و حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نیاز جامعه امروز است. عشایر در همه جا نقش بارز و برجسته داشته و امیدواریم در انتخابات نیز حضور پرشور و گسترده داشته باشند.

وی تاکید کرد: در استان ایلام همه تمهیدات و برنامه های لازم برای یک انتخابات سالم و پرشور فراهم کرده ایم.  صیانت از آرای مردم وظیفه ما ست و تلاش و کوشش می کنیم که امانتدار آرای مردم باشیم.

وی افزود: آنچه مهم است حضور مردم با هر سلایق و دیدگاه سیاسی است که امیدواریم با حضور پرشور در تاریخ ماندگار شود.

.