سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی از نجات سه مادر باردار در روز کولاکی استان خبر داد.
به گزارش جارچی اخبار، وحید شادی نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز یکشنبه طی سه مأموریت سخت و نجات بخش، نیروهای اورژانس در سه شهرستان، سه مادر باردار را به مراکز درمانی انتقال دادند .
وی خاطرنشان کرد: صبح امروز بدنبال تماس با اورژانس آذرشهر و گزارش مادر باردار در روستای کردآباد نیروهای اورژانس عازم و در حین انتقال نوزاد عجول بدنیا آمد و جهت ادامه مراقبتهای لازم تحویل بیمارستان شهید مدنی آذرشهر شد.
‌شادی نیا گفت: در ماموریت دیگری در جاده های برفی زغن آباد ورزقان، مادر باردار تحت مراقبت‌های اورژانس به بیمارستان علامه جعفری این شهر انتقال یافت.
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی ادامه داد: در تماس خانواده مادرباردار در روستای عین الدین بستان آباد و نیاز به دریافت خدمات اورژانس، نیروهای اورژانس بستان آباد عازم شدند که به علت برف و کولاک شدید ادامه عملیات به کندی پیش می رفت و از بالگرد اورژانس میانه نیز جهت امداد رسانی کمک گرفته شد ولی بعلت شرایط جوی ،امکان نزدیک شدن و فرود در محل میسر نشد و بالگرد بازگشت و با کمک و مسیرگشایی عوامل راهداری، مادرباردار تحت مراقبت‌های اورژانس به بیمارستان استاد شهریار انتقال یافت.