یزد ـ رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در چهار حوزه انتخابیه استان یزد، تا این لحظه ۳۲ نفر به طور رسمی از ادامه رقابت در انتخابات مجلس یازدهم انصراف دادند.

 

به گزارش جارچی اخبار به نقل ازمهر: احمد ترحمی اظهار داشت: آمار نهایی افراد تأیید صلاحیت شده در چهار حوزه انتخابیه استان یزد ۱۴۷ نفر بود که تا این لحظه ۳۲ نفر از ادامه رقابت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور رسمی انصراف دادند.

 

وی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۱۵ کاندیدا برای ورود به مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان یزد با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

ترحمی بیان کرد: در حال حاضر در حوزه انتخابیه اردکان ۱۱ نفر، در حوزه انتخابیه یزد ۶۵ نفر، در حوزه انتخابیه تفت ۱۹ نفر و در حوزه انتخابیه مهریز ۲۰ نفر در معرض آرا مردم قرار گرفته‌اند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد یادآور شد: از هر حوزه انتخابیه یک نماینده با انتخاب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

 

شایان ذکراست ، استان یزد با ۱۰ شهرستان و چهار حوزه انتخابیه چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و بزرگترین حوزه انتخابیه کشور به لحاظ وسعت و پراکندگی نیز از آن استان یزد است.