رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: تاکنون هیچ مورد فوت شده بر اثر کرونا ویروس در این بیمارستان نداریم.
به گزارش جارچی اخبار، به دنبال اخبار کذب و خلاف واقع که در فضای مجازی انتشار یافته و موجب تشویش و نگرانی همشهریان عزیز شده مسعود فقیه‌دینوری رئیس بیمارستان امام رضا (ع) تبریز این خبر را تکذیب کرد و در همین زمینه اظهار داشت: تاکنون هیچ مورد بیمار کرونایی اثبات شده در بیمارستان فوت نکرده است.
وی افزود: تا این لحظه حتی یک مورد مشکوکی که آزمایش مثبت کرونا ویروس در وی ثبت شده باشد در این مرکز وجود ندارد.
رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با تاکید بر اینکه رسانه‌ها در امر اطلاع‌رسانی درست و دقیق می‌توانند نقش مهمی در ایجاد فضایی عاری از تنش و تشویش اذهان داشته باشند، ادامه داد: از تمام رسانه‌ها و جراید درخواست داریم تا هرگونه اخبار و اطلاعاتی که در جهت تنویر افکار عمومی مورد نیاز دارند صرفا از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب کنند.
دینوری ابراز داشت: انتشار اخبار کذب و خلاف واقع می‌تواند در این شرایط تشویش افکار عمومی را به دنبال داشته و انجام این امور صرفا برای اهداف سودجویانه از طرف برخی افراد سودجو صورت می‌گیرد.
وی در پایان اضافه کرد: همکاران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به‌طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه بوده و هرگونه اخبار و اطلاعات مورد نیاز را می‌توانند در اختیار رسانه‌ها و جراید قرار دهند.