سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به برد ۲ بر صفر تیمش مقابل ستارگان ورامین گفت: بازیکنانم با سربلندی به مرحله فینال رسیدند.
به گزارش جارچی اخبار، علیرضا افضل شنبه شب ضمن ابراز رضایت از کیفیت بازی شاگردانش مقابل تیم ستارگان ورامین افزود: تیم ستارگان با توجه به اینکه بازی رفت را واگذار کرده بود، چیزی برای از دست دادن نداشت و در طول بازی می خواست تا از اشتباهات ما استفاده کرده و به گل دست یابد، اما شاهد بازی خوب و فنی شاگردانم بودیم که در نیمه نخست یک گل به دست آوردیم و ضربه پنالتی تیم حریف را مهار کردیم.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان خاطر نشان کرد: ما می توانستیم در نیمه نخست بازی را تمام کنیم، ولی تعداد شوت هایمان که به بیرون و تیر دروازه خورد، بیشتر بود و لذا نتوانستیم بازی را با نتیجه پر گل به سود خودمان پایان دهیم.
افضل اضافه کرد: ما در این دو هفته اخیر با مشکلاتی همچون مصدومیت بازیکنان و محرومیت های کمیته انضباطی یا کمبود یار مواجه بودیم که خوشبختانه با همت بازیکنانم توانستیم از مرحله نیمه نهایی با سربلندی عبور کنیم.
وی یادآوری کرد: در نیمه دوم با گل مهدی جاوید از روی نقطه پنالتی گل دوم تیم را بدست آوردیم تا این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود ما خاتمه یابد.
افضل در خصوص حریف تیمش در مرحله فینال اظهار کرد: به هیچ وجه برای ما فرقی نمی کند، چرا که هر تیمی به این مرحله از بازی ها برسد، تیم خوب و قوی است، لذا باید با برنامه ای خاص و تدارک دیده شده وارد این مسابقه شویم و امیدوارم پیروز و قهرمان لیگ برتر امسال باشیم.
وی در مورد مکان مسابقه سوم فینال در صورت تساوی ۲ تیم در بازی رفت و برگشت بیان کرد: با هماهنگی هایی که صورت گرفته، قرار است اگر نتیجه فینال به بازی سوم کشیده شود این بازی به خاطر گرامی داشت یاد و خاطره سردارشهید قاسم سلیمانی در شهر کرمان برگزار شود، ولی ما سعی خواهیم کرد در بازی رفت و برگشت نتیجه لازم را کسب کنیم.
تیم مس سونگون امروز با پیروزی ۲ بر صفر مقابل ستارگان ورامین یک پای فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال شد و تکلیف دیگر فینالیست این مسابقه به بازی سوم بین تیم های گیتی پسند و سن ایچ ساوه موکول شد.