ابراهیم سلمانی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد در گفت و گو با خبرنگار جارچی اخباردر یزد گفت:  بر اساس تصمیم گیری‌های انجام شده، مقرر شده امشب (پنج‌شنبه) به صورت گسترده نسبت به ضدعفونی معابر شهری اقدام شود.

 

وی عنوان کرد: این اقدام ممکن است در برخی افراد ایجاد آلرژی کند بر این اساس از تمام همشهریان تقاضا داریم از ساعت ۱۹ امشب تا شنبه صبح از تردد در معابر اصلی شهر خودداری کنند.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد با تاکید بر اینکه وضعیت شهر به لحاظ شیوع کرونا بحرانی است، از همشهریان خواست تا در مقابله با این ویروس خطرناک با خدمتگزاران خود همکاری کنند.

 

سلمانی تاکید کرد: شهرداری و تمام مجموعه‌ها و سازمان‌های وابسته به آن برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت مردم بسیج شده اند و امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم و عمل به توصیه‌های انجام شده، بتوانیم از این شرایط بحرانی به سلامت عبور کنیم.

 

وی همچنین یادآور شد: کار ضدعفونی مکان‌های عمومی، وسایل حمل و نقل عمومی به طور مرتب در حال انجام است و برنامه‌های آموزشی نیز توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد به صورت پوستر و بنر و تولید محتوا در فضای مجازی در حال انجام است.