مسئول بسیج هنرمندان شاهرود گفت: هنرمندان بسیجی شاهرود در راستای امیدآفرینی و نشاط اجتماعی و در حمایت از جهادگران عرصه سلامت در این برهه فعالیت های هنری انجام داده اند.

شاهرود _ حسین بابامحمدی:عباس اعتماد ضمن بزرگداشت ۲۰ فروردین سالروز شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان با بیان اینکه هنر یکی از  بزرگترین عرصه های ذوقی و تراوشات درونی انسان های بزرگ است که دنیا را با نگاهی متفاوت و بسیار عمیق می نگرند اظهار کرد: شهرستان شاهرودبا هنرمندان متعدد وموثر یکی از شهرهای فرهنگی کشور محسوب می شود که همواره آثار فراوانی در طول تاریخ ارائه داده است همانطور که استادبزرگوار داوود میرباقری را کسی نیست که نشناسدودر بحث سفال وسینما هنرمندان بزرگی داریم.
به گزارش جارچی اخبار؛وی با بیان اینکه تقارن میلاد امام زمان(عج) و بیستم فروردین ماه را به عنوان روز ملی هنر انقلاب اسلامی به فال نیک می گیریم گفت: این روز فرخنده را به هنرمندان تلاشگر، خلاق و گروه های هنری شهرستان به ویژه هنرمندان بسیجی که درطول سال در گروههای مختلف هنری های تجسمی؛ سفال وسرامیک، نمایش، تعزیه، شعر، فیلم وعکس ،خوشنویسی ،موسیقی وسرود تبریک عرض نموده و امیدواریم  که هرروز شاهد پویائی و پایائی هنر انقلاب اسلامی باشیم.
وی با اشاره به بیماری منحوسی که گریبان جهان و به تبع آن ایران اسلامی را گرفته و جامعه را گرفتار نموده است اظهار کرد: هر سال در روز هنر انقلاب اسلامی و همچنین میلاد امام عصر (عج) برنامه های متنوعی به همت بسیج هنرمندان اجرا می شد که امسال با توجه به شرایط این برنامه ها کنسل شده است اما هنرمندان ما به رسالت ذاتی خود همچنان ادامه داده می دهند.
مسئول بسیج هنرمندان شاهرود با بیان اینکه هنرمندان متعهد و انقلابی بسیجی در طول مدت شیوع ویروس کرونا دست از کار نکشیده و در راستای رسالت خود تلاش کرده اند افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در فضای مجازی و ایجاد امیدآفرینی در جامعه و بویژه در کادر درمانی و پزشکی کشور و شهرستان از جمله این برنامه ها بوده است.
وی با اشاره به ساخت مجموعه های نمایشی ؛دوربین مخفی و به مناسبت ۲۰ فروردین موسیقی بسیارزیبابرای جهادگران عرصه سلامت که باهمکاری فرهنگی ناحیه مقاومت سپاه شاهرود توسط آقای ملکی مسئول انجمن موسیقی وسرود درحال انجام است گفت: این برنامه ها در راستای حمایت از جهادگران عرصه سلامت و ایجاد امیدآفرینی و نشاط اجتماعی انجام شده است و همچنان این برنامه ها تداوم خواهد داشت.
عباس اعتماد با تشکر از همه هنرمندان شهرستان از اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز تقدیر کرد و افزود: از آقای عامری، خبرگزاری بسیج و آقای محمد نادمی، جارچی و آقای حسین بابامحمدی سرپرست رسانه های استانی و کشوری در استان سمنان که در نشر و اطلاع رسانی به ما درطول سال یاری رساندند تشکر ویژه دارم.