مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: برای حل مشکل ترافیک ناشی از پارک خودروی مراجعان به بیمارستان شهید آیت الله صدوقی در حریم های مجاور آن، احداث پارکینگ طبقاتی با ظرفیت بیش از ۳۸۰ خودرو توسط این بیمارستان و با همکاری شهرداری برای صدور مجوزهای لازم به پایان رسیده است.

به گزارش جارچی اخبار و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسین کارگر با اشاره به ترافیک ناشی از پارک خودرو اطراف بیمارستان آیت الله صدوقی و ایجاد نارضایتی برای شهروندان اظهار کرد: خیابان بزرگمهر یکی از شریان های اصلی مرکز شهر اصفهان است و با توجه به انتقال ترافیک به زیرگذر طویل این خیابان در سال های گذشته همچنین احداث پارکینگ هشت بهشت توسط منطقه سه در نزدیکی بیمارستان، با ظرفیت ۴۰۰ خودرو، متاسفانه هنوز در ساعاتی از شبانه روز شاهد ترافیک سنگین ناشی از مراجعه کنندگان به بیمارستان شهید آیت الله صدوقی هستیم.
وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد، زمینی به مساحت یک هزار و ۱۰۰ مترمربع متعلق به این بیمارستان، به پارکینگ تخصیص داده شود.
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان تصریح کرد: طراحی منحصر به فرد این پارکینگ به سبک مدور و به صورت رامپ پارکینگی در ۱۱ طبقه با مساحت ۱۲ هزار مترمربع احداث شده است.
وی اظهار کرد: احداث نخستین پارکینگ بیمارستانی از شش بیمارستانی که در منطقه سه قرار دارد، سبب توسعه و تکریم مراجعه کنندگان خواهد شد چراکه با بهره برداری از این پارکینگ مراجعه کنندگان نیز قادر به استفاده از پارکینگ بیمارستان خواهند بود.
کارگر اضافه کرد: پارکینگ بیمارستان شهید آیت الله صدوقی با ظرفیت ۳۸۰ خودرو، ترافیک ناشی از پارک خودرو در خیابان بزرگمهر و گذرهای اطراف این بیمارستان را کاهش خواهد داد.