مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با مشارکت خیران شش هزار و ۲۰۰ تبلت و تلفن همراه هوشمندتهیه و میان دانش‌آموزان نیازمند استان اصفهان توزیع شد.

به گزارش جارچی اخبار؛ محمد اعتدادی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی مجموعه آموزشی، فرهنگی و ورزشی قمصر کاشان با بیان اینکه آموزش و پرورش استان اصفهان حامی بسیار خوبی همچون استاندار اصفهان را دارد، اظهار داشت: این روزها، روزهای خوب آموزش و پرورش استان اصفهان است.

وی ضمن اشاره به نتایج خوب آموزش و پرورش استان اصفهان در بخش‌های مختلف نظیر جشنواره خوارزمی، پژوهش و غیره افزود: با شرایط کرونایی حاکم با کمک خیران و عدم سکوت در برابر نیاز دانش‌آموزان نیازمند شش هزار و ۲۰۰ تبلت و گوشی تلفن هوشمند تهیه و میان دانش‌آموزان نیازمند استان اصفهان توزیع شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه لازم است دست تک تک تمامی خیران را بوسید، ابراز داشت: کار بسیار ارزشمندی با مشارکت خیران در شهر قمصر کاشان در حال برگزاری است و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم و اقدامات خیران را ارج می‌نهیم.

وی ضمن اشاره به مشکلات و دغدغه‌های اقتصادی موجود در کشور گفت: این شرایط هیچ‌گاه باعث نشد کار حسنه مدرسه سازی در استان اصفهان نه تنها عقب نیفتد بلکه رشد داشته باشد به نحوی که هر هفته و یا هر دو هفته یک بار کلنگ‌زنی صورت می‌پذیرد که این نشان‌دهنده نگاه ویژه خیران و مردم به آموزش و پرورش است.

اعتدادی با بیان اینکه جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان به صورت مرتب با حضور فرماندار این شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این موضوع نشان‌دهنده اهمیت فرماندار شهرستان کاشان به موضوع آموزش، تعلیم و تربیت است که از این مقام مسئول نیز کمال همکاری را داریم.