تیم فوتبال شهرداری تبریز، لیگ دسته یک را با شکست سنگین چهار بر یک به پایان رساند.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایسنا، هفته پایانی لیگ دسته یک با انجام شش بازی برگزار شد و تیم شهرداری تبریز که هفته گذشته، بقای خود در لیگ دسته یک را مسجل کرده بود، با نتیجه چهار بر یک مقابل میزبانش، قشقایی شیراز تن به شکست داد.
گل‌های قشقایی شیراز را علی مصلی نژاد، محمد جواد عباسی و محمد مهری در دقایق ۲۹، ۴۰، ۶۵ و ۷۰ به ثبت رساندند.
گفتنی است؛ در مهم‌ترین بازی‌ها آلومینیوم اراک ۳ بر یک سرخ‌پوشان پاکدشت را شکست داد. در بازی مهم دیگر امروز گل‌گهر سیرجان یک بر صفر گل ریحان البرز را شکست داد و قهرمانی خود را در ورزشگاه انقلاب کرج جشن گرفت.

پیش از این و در هفته گذشته تیم‌های گل‌گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر صعود خود را به لیگ برتر قطعی کرده بودند و شهرداری ماهشهر به لیگ دسته دوم فوتبال سقوط کرده بود.

نتایج هفته سی و چهارم لیگ دسته یک به شرح زیر است:
مس کرمان ۴ – بادران تهران ۲
گل‌های مس کرمان را میلاد باقری در دقیقه ۵، امیرحسین عسگری در دقایق ۴۸ و ۷۱ و حمید کاظمی در دقیقه به ثمر رساندند و برای بادران تهران ایمان غلامی در دقیقه ۱۶ گلزنی کرد.

آلومینیوم اراک ۳ – سرخ‌پوشان پاکدشت یک
ایمان با صفا در دقایق ۴۷ و ۵۰ و میثم آقایی در دقیقه ۸۸ گل‌های آلومینیوم را به ثمر رساندند و تک گل سرخ‌پوشان پاکدشت را شاهین مجیدی در دقیقه ۴۲ به ثبت رساند.

شهرداری ماهشهر ۲ – فجر سپاسی یک
جهانگیر عسگری در دقیقه ۳ و رضا جباری در دقیقه ۵۵ گل‌های شهرداری ماهشهر را به ثمر رساندند.

نود ارومیه یک – ملوان ۲
شهریار مغانلو در دقیقه ۱۴ گل اول ملوان را به ثمر رساند اما فرزاد محمدی در دقیقه ۶۹ گل تساوی به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۹ با گل به خودی بازیکن نود ارومیه، ملوان موفق شد این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

قشقایی‌شیراز ۴ – شهرداری تبریز یک
گل‌های قشقایی شیراز را علی مصلی نژاد، محمد جواد عباسی و محمد مهری در دقایق ۲۹، ۴۰، ۶۵ و ۷۰ به ثبت رساندند.
گل ریحان البرز صفر – گل‌گهر سیرجان یک
تک گل این بازی را عباس پور خسروانی در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند.