حجت الاسلام حسن روحانی روز سه‌شنبه با وزیر و مدیران ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایلنا، سخنان رییس جمهور ایران در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت:
یورونیوز در خبری به این سخنان پرداخت و در این باره نوشت: حسن روحانی درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت که رییس جمهور آمریکا با وضع تحریم‌های جدید استیصال خود را نشان داد.
رویترز هم رسانه دیگری بود که به انتشار سخنان رییس‌جمهور ایران پرداخت. در این خبر آمده است رییس‌جمهور ایران درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت کهاین اقدام ترامپ نشان داد که آنها درباره تمایل به مذاکره با ایران دروغ می‌گویند.
خبرگزاری فرانسه هم در اخبار امروز خود سخنان رییس‌جمهور ایران را منتشر کرد و در این باره نوشت: رییس جمهور ایران، با انتقاد از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تحریم‌های جدید را نشان‌دهنده سردرگمی ترامپ دانست.
در ادامه این خبر آمده است که رییس‌جمهور ایران با تاکید بر ناتوانی ذهنی ترامپ برای اعمال تحریم‌ها گفت: رهبر ایران حساب بین‌المللی ندارد و مانند سایر رهبران دنیا نیست.
واشنگتن پست هم سخنان رییس‌جمهور ایران منتشر کرد. در این خبر آمده است: رییس‌جمهور ایران در مورد تحریم‌های جدید گفت که ترامپ دچار ناتوانی ذهنی شده است و با اعمال تحریم علیه وزیر خارجه ما نشان داده است که تمایلی برای مذاکره با ما ندارد.
جروزالم‌پست هم در خبری سخنرانی امروز حسن روحانی را پوشش داد و در این باره نوشت: روحانی تحریم‌های آمریکا را بی‌اهمیت دانست و در ادامه دولت آمریکا را عقب‌مانده دانست.
سی‌ان‌ان هم خبری را به این سخنرانی اختصاص داد و در این باره نوشت: رییس‌جمهور ایران، در مورد تحریم‌های جدید گفت که این تحریم‌ها نشان‌دهنده دروغ‌گویی ترامپ برای آغاز مذاکره با ایران است.
د نیشن هم رسانه دیگری بود که به سخنان روحانی پرداخت. در این خبر، آمده‌ است که رییس‌جمهور ایران تحریم‌های آمریکا علیه ایران را نشان‌دهنده سرگردانی دولت ترامپ دانست.