سخنگوی دولت در حساب اینستاگرامی خود از اطلاع‌رسانی غیر مسئولانه برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و نوشت: عده‌ای از رسانه با مقاصد سیاسی سواستفاده می‌کنند و شغلشان بردن آبروی دیگران است.

به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایرنا علی ربیعی امروز؛ جمعه به نحوه اطلاع‌رسانی برخی رسانه‌ها از رابطه یک زن با برخی مسئولان حوزه نفت انتقاد کرد و نوشت: چندی پیش یک اطلاع‌رسانی غیر مسئولانه از رابطه یک زن با برخی از مسئولان حوزه نفت شنیدیم. دیروز و امروز نام یکی از زنان کشورمان را که با آب و تاب به ده‌ها نفر متصل کرده بودند منتشر شد.

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری اضافه کرد: اولاً؛ مطلعم که فرد دستگیر شده این فردی که رسانه‌ها می‌گویند نیست. دوماً؛ اصلاً معلوم نیست که آن دستگیر شده جاسوس باشد. به کجا رسیده‌ایم؟ چه راحت آبروی آدم‌ها ریخته می‌شود؟ مگر خدا را نمی‌بینیم؟

ربیعی با تاکید بر اینکه «از رسانه در راه درست آن برای روشنگری، شفاف‌سازی و نظیر این‌ها استفاده می‌شود» افزود: اصل رسانه برای اطلاع‌رسانی ناب است که با هدف آگاهی‌بخشی به جامعه و فراهم آوردن زندگی بهتر به کار گرفته می‌شود.

سخنگوی دولت افزود: اهالی رسانه در طول تاریخ ایران زندگی سخت و آرمانی داشته‌اند و کسی از این راه به نان و نوایی نرسیده است.

وی با بیان اینکه «دو نوع استفاده از رسانه، که در سالیان اخیر در ایران رو به رشد است، حرمت رسانه را خدشه‌دار کرده است» اظهار داشت: عده‌ای که از رسانه با مقاصد سیاسی سوء استفاده می‌کنند و یا در داخل و خارج دکان رسانه زده‌اند و شغلشان بردن آبروی دیگران و تجاوز به حریم خصوصی افراد است.