مسئولان و معاونان سازمان جهاد کشاورزی قزوین در حاشیه نماز جمعه در نهضت میز خدمت شرکت کردند و با دیدار رو در رو با مردم مسائل و مشکلات آنها را بررسی کردند.

به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایرنا، این میز خدمت در راستای خدمت رسانی به کشاورزان و بهره برداران و ارائه خدمات مشاوره‌ای و پاسخگویی به مشکلات بخش کشاورزی برگزار شد. در این نشست معاونان برنامه ریزی اقتصادی، بهبود تولیدات دامی، مدیر آب و خاک و معاونان مدیریت امور اراضی و مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین جهت پاسخگویی به مردم حضور داشتند.

در این نشست به سوالات مردم درباره تسهیلات، وضعیت تأمین آب در بخش کشاورزی، نحوه جذب سرمایه گذار در بخش کشاورزی و همچنین در خصوص روند صدور پروانه‌های مختلف پاسخ داده شد.

نهضت میز خدمت با هدف تقویت ارتباط مدیران با مردم و رسیدگی به مشکلات شهروندان هر هفته با حضور مدیران یک دستگاه در محل برگزاری آئین عبادی سیاسی نماز جمعه قزوین برپا می‌شود.

همچنین پس از آئین عبادی َسیاسی نماز جمعه قسمت اول از فیلم مستند ترور سرچشمه با موضوع بازخوانی ترور شهید آیت الله بهستی و اعضای حزب جمهوری اسلامی در شبستان امیر المومنین (ع) به نمایش درآمد.