مهاجم تراکتور سازی در خصوص روند تمرینات تیم، اظهار کرد: پس از چند هفته تمرینات سخت و پرفشار، چند روزی با دستور سرمربی تیم استراحت می‌کنیم تا آماده حضور در اردوی ترکیه شویم؛ البته من به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید، احتمال دارد از هفته آینده به اردوی تراکتور ملحق شوم.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور،محمدرضا آزادی ادامه داد: اطمینان دارم اردوی سختی در انتظارمان است و باید شب و روز تمرین کرده و از نظر بدنی خودمان را آماده آغاز مسابقات کنیم، همین اردوی ترکیه رمز موفقیت ما در طول فصل خواهد بود.
آزادی، در رابطه با وضعیت تیم بیان کرد: چند بازیکن ملی پوش جذب تیم شدند و با اضافه شدن نفرات جدید بهترین تراکتور تاریخ تشکیل می‌شود، همچنین تیم امسال یکدست و یکدل بوده و رابطه بین تمامی اعضای تیم اعم از بازیکنان و کادرفنی بسیار خوب و صمیمی است.
این بازیکن تراکتور با تأکید بر اینکه دنیزلی مربی کارنامه‌دار و صاحب سبکی است، مطرح کرد: متفاوت‌ترین تمرینات را زیر نظر آقای دنیزلی تجربه می‌کنیم و علاوه بر تنوع تمرینات، فعال بودن و انرژی‌دادن به بچه‌ها از دیگر ویژگی‌های این سرمربی است.
آزادی گفت: امسال با انگیزه فراوان تمرین می‌کنم تا علاوه بر خدمت به تراکتور، بتوانم پیراهن تیم ملی بزرگسالان را بر تن کنم.
وی، خطاب به هواداران گفت: مالک و مدیریت باشگاه امکانات فوق العاده‌ای فراهم کردند و بازیکنان خوبی جذب تیم شده است، به آینده تراکتور خوشبین هستم و از هواداران تقاضا دارم به حرف‌های حاشیه سازها اهمیت نداده و مثل همیشه در هر شرایطی پشت تیم‌شان باشند.