آمار فروش فیلمهای روز سینمایی بر اساس داده‌هایی که در سامانه فروش سینمای ایران تا امروز (۱۳ شهریورماه) قرار گرفته به این شرح است:
فیلم سینمایی «برمودا» به کارگردانی رهبر قنبری که از ۶شهریورماه روی پرده رفته، تا امروز ۱۱ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان فروش داشته و بیش از هزار نفر مخاطب آن بوده‌اند. این فیلم در حال حاضر ۱۵ سینما در اختیار دارد.

فیلم «چاقی» ساخته راما قویدل که نمایشش روی پرده سینما از چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده، پس از یک هفته اکران ۸۹ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان فروش داشته و بیش از ۶هزار نفر مخاطب داشته است. این فیلم سینمایی ۶۵ سینما در اختیار دارد.

«صدای منو می‌شنوید» به کارگردانی صادق آشتیانی‌پور که از ۶شهریورماه روی پرده رفته، تا امروز ۸۷۵ هزار تومان فروش داشته و در ۹ سینما نمایش داشته است.

فیلم سینمایی «روسی» ساخته امیر حسین ثقفی با محدودیت سنی +۱۵ سال و از ۳۰ مردادماه نمایشش را روی پرده سینماهای کشور آغاز کرده است. این فیلم تا امروز ۴۵۴ میلیون و ۶۳۹ هزار تومان فروش داشته و در ۷۳ سینما در تهران وشهرستان نمایش پیدا کرده است. ۳۳ هزار نفر تا امروز مخاطب این فیلم در سینماها بودند.
به گزارش جارچی اخباربه نقل از ایسنا: فیلم «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی که از نیمه مردادماه روی پرده سینماها رفته است تا امروز حدود دو میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان فروش داشته و در ۱۵۵ سینما نمایش داشته است. این فیلم به تفکیک با جذب بیش از ۱۸۳ هزار مخاطب در تهران حدود یک و نیم میلیارد فروش داشته است.
فیلم سینمایی «جانان» ساخته کامران قدکچیان با گذشت حدود یک ماه نمایش و اکنون با دراختیار داشتن سینماهای محدودی در تهران در مجموع ۲۹۲ میلیون تومان فروش داشته و ۲۶ هزار نفر آن را در سینماها تماشا کرده‌اند.
فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده از ۹مردادماه نمایش خود را روی پرده های سینما آغاز کرد. این اثر با در اختیار داشتن ۱۳۱ سینما تا امروز نزدیک به دو میلیارد تومان فروش داشته است و ۱۴۸ هزار نفر پای تماشای آن در سینماها نشسته اند.

فیلم سینمایی «تپلی و من» ساخته حسین قناعت از دوم مردادماه اکرانش آغاز شده و برای مخاطب خانواده و کودک و نوجوان ساخته شده است، حدود یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان فروش داشته و ۱۳۳ هزار نفر آن را در سینماها تماشا کرده‌اند. از مجموع فروش این فیلم سینمایی بیش از ۷۵۸ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.
فیلم «سرکوب» به کارگردانی رضا گوران پس از یک ماه و نیم نمایش و اکران در ۱۰۰ سینما به فروشی نزدیک به ۸۷۰ میلیون تومانی رسیده است. تا امروز بیش از ۶۵ هزار نفر مخاطب این فیلم سینمایی بوده‌اند.
فیلم سینمایی «قصر شیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی که از دوم مردادماه روی پرده سینماها رفت نزدیک به سه میلیارد تومان فروش داشته و بیش از ۲۴۱ هزار نفر آن را در ۱۴۲سینما تماشا کرده‌اند.