حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان زنجان با اشاره به برنامه های خود در سفر به استان زنجان، ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) به مردم متدین، فرهنگى، انقلابى و با بصیرت این استان گفت: امیدوارم خداوند متعال بهترین‌ها را به مردم این استان و کشورمان و همه دلدادگان به اباعبدالله الحسین (ع) مرحمت کند.

رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: ارادت به مردم این خطه و بصیرت، شعور و شورشان نسبت به وجود مقدس اباعبدالله (ع) را از دیرباز داشتم و این توفیق امروز نصیب بنده خواهد شد تا خدمت مردم عزیز این استان و شهرستان‌ها و شرکت در مراسمى که به نام اباعبدالله الحسین (ع) برقرار مى‌شود، حضور داشته باشم.

وى ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامى، دیدار با مسئولان سازمان‌ها و ادارات نیز جزو برنامه‌های این دیدار است تا ضمن خسته نباشید به آن‌ها نسبت به مسائل و مشکلات اقتصادى و اجتماعى در این استان از دیدگاه مدیران و استاندار بهره‌مند شویم.

بیشتر بخوانید
جزئیات نشست مشترک نمایندگان با “حجت‌الاسلام رئیسی”

رئیسی: کارگران مراقب سوءاستفاده از اعتراضات باشند / تکمیل لایحه تأمین امنیت زنان تا ۱۵ شهریور

نامه حمایت‌آمیز مجلس از اقدامات حجت‌الاسلام رئیسی در مقابله با فساد

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به دیدار با روحانیون و نخبگان استان زنجان، تصریح کرد: شرکت در جمع روحانیون و نخبگان استان و شنیدن سخنان و نقطه نظرات آن‌ها نیز در این سفر صورت می‌گیرد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه محورى‌ترین نکته شرکت در جمع همکاران قضایى و سازمان‌هاى وابسته به قوه قضاییه و مطلع شدن از مشکلات و مسائل همکاران در استان زنجان خواهد بود، گفت: این استان با تلاش‌هاى بسیارى که صورت گرفته حتما با آنچه که در هر کوى و برزن شاهد بودیم تفاوت اساسى کرده است؛ اما با همه توسعه یافتگى استان زنجان و کارهایى که انجام شده و باید از همه آن‌ها تقدیر کرد، راه براى پیمودن بسیار است و باید با تلاش دولتمردان چهره کریه فقر از چهره زیباى این استان و مردم عزیز آن برطرف شود.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از تسنیم: وى در ادامه عنوان کرد: براى بنده مغتنم است که در ایام عزادارى حسینى (ع) این دیدار را انجام دهم که امیدوارم بیشتر بتوانیم از دیدگاه‌ها و نظرات همکارانمان برخوردار شویم.

حجت الاسلام رئیسی در پایان گفت: هفت هیئت از دیروز به شهرستان‌هاى استان اعزام کردیم که از نزدیک مشکلات شهرستان‌ها را هم ببینند و در جلسه شوراى عالى قوه قضاییه گزارش آن ارائه می‌شود.

گفتنی است؛ رئیس قوه قضائیه پس از ورود به استان زنجان براى اداى احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهداى زنجان حاضر شد.

وی در جریان حضور در گلزار شهدا، به گفتگو و استماع اظهارات مردمی که در آنجا حضور داشتند، پرداخت