مالک باشگاه علم و ادب گفت: پسوند شهرداری تبریز با نیت حفظ برند تیم قدیمی شهرمان در عنوان تیم آورده شده بود که به‌خاطر بی مهری عوامل شهرداری آن را حذف می‌کنیم و از این به بعد تیم با نام علم و ادب در بازی‌ها حضور خواهد داشت.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایسنا، اسماعیل بابازاده افزود: اینکه به تیم حریف در استادیوم اصلی تایم تمرینی بدهند و ما را از این مهم محروم کنند، قطعاً خیانت به جوانان یک شهر و دیار است. جوانان شهر ما به این بی‌مهری‌ها عادت کرده‌اند.
مالک باشگاه علم و ادب خاطرنشان کرد: وقتی یک نفر که هیچ رزومه و تخصص ورزشی ندارد و اتفاقی مدیرعامل یک مجموعه‌ ورزشی می‌شود، طبیعی است که تصمیمات عجیب هم بگیرد.
بابازاده با اعلام حمایت از کادر فنی تیم تصریح کرد: از یونس باهنر تحت هر شرایطی حمایت می‌کنیم چون حمایت از او راه را برای مربیان سالم و با شخصیت باز می‌کند.
وی تاکید کرد: نتایج هفته‌های اول با توجه به مشکلات و کارشکنی‌هایی که انجام شد و تیم نتوانست تمرینات آمادگی خود را انجام دهد، طبیعی است. مطمئن باشید تیم ما هفته به هفته بهتر خواهد شد.
بابازاده خطاب به مسئولان ورزشی استان گفت: از مسئولین خواهش می‌کنم که از این تیم حمایت کنند. میانگین سنی این تیم ۲۱ سال و کاملا بومی است. از مسئولین امر سوال می‌کنم که چقدر باید هزینه می‌کردند تا این فضا را برای این جوانان ایجاد می‌کردند؟ حال حداقل حمایت‌های معنوی را از این جوانان دریغ نکنند. این‌ها بازیکنان جوانان همین دیار هستند و از گوشه گوشه شهر به این تیم پیوستند. مسئولان حداقل اگر حمایت نمی‌کنند، نگذارند که عده‌ای با اغراض شخصی حریفان را تجهیز کنند.