مسوول شورای هماهنگی حزب‌الله شمال غرب در هشدار نسبت به حذف نام شهدا از اماکن عمومی گفت: هر مسوولی در هر شهری این اقدام را کرده است باید به خاطر اقدام علیه انقلاب و آرمان‌های آن در اسرع وقت برکنار شود.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام روح الله بجانی صبح امروز در جمع طلاب و دانشجویان انقلابی با اشاره به اینکه حذف تدریجی فرهنگ شهادت بخشی از برنامه چند ساله جریان وابسته به غرب است، اظهار داشت: تا نام و راه عاشورا و سیدالشهدا زنده است ،شهادت و شهید راه و الگویی است که همه عاشورائیان راه را با نور آنها طی می‌کنند.
وی افزود: به دنبال برخی تعهداتی که سازش‌گران دیپلمات‌نما در مقابل دشمنان مردم پذیرفته‌اند، در کنار خودتحریمی‌هایی که طی سال گذشته شاهد آن بودیم، حذف تدریجی فرهنگ جهاد و شهادت نیز جزو تعهدات و برنامه‌های سازش‌‌گران در کشور است.
بجانی با انتقاد از این اقدام نا بجا و ضدانقلابی گفت: هر مسوولی که در هر شهری این اقدام را کرده است باید به خاطر اقدام علیه انقلاب و آرمان‌های انقلاب در اسرع وقت برکنار شود.
این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به ارج نهادن همه کشورها به فداکاری جان نثاران میهن خودشان گفت: وطن‌فروشی را به جایی رسانده‌اند که در روز روشن دستور می‌دهند عنوان شهید را از تابلوها حذف کنند. اینها ضدانقلاب‌های نفوذی هستند، بنده به صراحت تذکر می‌دهم که اگر خویشتن‌داری حزب‌الله عده‌ای را برای اقدام علیه انقلاب جری کند، جریان انقلابی و حزب‌الله همه‌شان را به عنوان نفوذی کنار خواهد زد.
بجانی افزود: مجموعه‌ها، پایگاه‌ها، افراد و ستادها باید بدانند که در مقابل این جریان باید آتش به اختیار عمل کرد. امروز آتش به اختیاری در برابر این جریان برگزاری یادواره‌های شهدا، مجالس شهدا، شبی با شهدا، زیارت دسته جمعی مزار شهدا، انتشار مقاله، انشاء،نشریه، ویژه‌نامه، کتاب و هر محصول فرهنگی در قالب شهید و شهادت است. آغاز این آتش به اختیاری از همین هفته دفاع مقدس است.جواب این خناسان را همه سربازان و افسران فرهنگی باید بدهند.
مسوول شورای هماهنگی حزب‌الله شمال‌غرب خاطرنشان کرد: از اینکه مسوولان شهر تبریز از وسط اشتباه خود بازگشته‌اند، قدردانیم ولی این کافی نیست و مدیرانی که عنوان شهید را از تابلوها حذف کرده‌اند، فورا باید عزل شوند. حزب الله همه مسوولان را رصد می‌کند و خویشتن‌داری حزب‌الله به معنای بی تفاوتی و یا سکوت جناحی و سیاسی نیست و انتظار داریم هشدار حزب‌الله را جدی بگیرند.