به گزارش روز جمعه جارچی اخبار از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدکاظم تقوی افزود: همزمان با اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی توسط مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان کاشمر، در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان، یک مورد واژگونی کامیون حامل بار سبوس به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و گشت انتظامی بخش کوهسرخ به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مأموران پس از بررسی صحنه واژگونی این کامیون و مشاهده تناقض در سخنان راننده کامیون و سرنشینان یک دستگاه پژو پارس که مدعی بودند صاحب بار هستند با هماهنگی قضائی این افراد را برای بررسی های دقیق تر به مقر انتظامی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از بازرسی دقیق کامیون و بار آن موفق شدند ۱۰۰ کیلوگرم شیشه که به طرز بسیار ماهرانه ای در داخل بار کامیون جاسازی شده بود را کشف کنند.

سردار تقوی با اشاره به این که این کامیون از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد نیشابور در حرکت بود افزود: کامیون به همراه بار آن توقیف و سه متهم نیز در این زمینه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.