به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ یعقوبعلی رجبیان در این باره اظهار داشت: روز دوم نا آرامی های اخیر، خبری مبنی بر تخریب اموال عمومی و انسداد معابر عمومی در خیابان پنجم و فلکه های اول و دوم نیرو هوایی توسط راننده و ۲ سرنشین یک دستگاه خودرو ۲۰۶ دریافت کردیم.

وی با اشاره به اینکه با حضور ماموران در محل راننده خودرو و سرنشینان وی از محل گریخته بودند، بیان داشت: ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی موفق شدند با پایش اطلاعاتی و بررسی های میدانی مالک خودرو و محل سکونت وی را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با دستور قضائی مالک خودرو پژو ۲۰۶ یازدهم آذرماه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.
به گزارش جارچی اخبار و به نقل از ایرنا, رجبیان گفت: متهم در اظهارات خود به شرکت در تجمع اعتراضی روز دوم اغتشاشات در محله نیروهوایی، تخریب تابلوهای راهنمایی و رانندگی، ایجاد بلوا و آشوب و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در این محل با همکاری سایر همدستانش اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه همدستان راننده خودرو در حوالی خیابان پیروزی شناسایی و صبح امروز هر دو متهم در ۲ عملیات مستقل دستگیر و به پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر دو متهم تحویل مرجع قضائی قرار خواهند گرفت.