مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری اصفهان از ثبت نام وانت بارها در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای برای دریافت مشوق های در نظر گرفته شده از سوی وزارت کشور خبر داد و گفت: وانت بارهای بنزینی با ثبت نام در این سامانه می توانند از مزیت هایی همچون سوخت تشویقی، لاستیک و بیمه نامه بهره مند شوند.  

به گزارش جارچی اخبار و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مجید طهماسبی با اشاره به طرح تشویقی سازمان حمل و نقل بار درون شهری برای وانت بارهای بنزینی در شهر اصفهان اظهار کرد: این طرح تشویقی بر اساس سیاست های وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همه شهرهای کشور ابلاغ شده است و باید سازمان حمل و نقل بار درون شهری اقدام به ثبت نام و ساماندهی خودروهای باری کند. 

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۹ هزار خودروی دیزلی در شهر اصفهان طی سال های ۹۲ تاکنون ساماندهی شده اند، گفت: از نیمه دوم سال گذشته که موضوع سهمیه بندی سوخت مطرح شد، وزارت کشور تصمیم گرفت از طریق سازمان حمل و نقل بار درون شهری در شهرهای کشور، ساماندهی وانت بارهای بنزینی را نیز آغاز کند. 

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری اصفهان و حومه با بیان اینکه در همین راستا دارندگان وانت بارهای بنزینی شهر اصفهان می توانند به سایت مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای به آدرس www.utcms.ir مراجعه کنند، گفت: ثبت نام از وانت بارهای بنزینی شهر اصفهان از طریق سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهر اصفهان به آدرس http://hamlebar.com/  و شرکت های زیرمجموعه این سازمان در شهر نیز انجام می شود.    

وی بیان کرد: بر اساس نامه ای که در اردیبهشت ماه سال جاری از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای ما ارسال شد، از چهارم آذرماه ثبت نام از دارندگان وانت بارهای بنزینی آغاز شده و تا ۳۰ دیماه سال جاری هم ادامه دارد. 

طهماسبی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خودروها را اصل و کپی همه صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت سبز و سند خودرو، بیمه نامه خودرو، ۴ قطعه عکس پرسنلی و اصل و کپی برگه معاینه فنی خودرو عنوان کرد و افزود: بهره مندی از سهمیه تشویقی سوخت، بیمه نامه و دریافت لاستیک خودرو از مزایای ثبت نام در این طرح برای رانندگان وانت بارهای شهری است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی از سوی مناطق شهرداری اصفهان برای آگاهی دارندگان وانت بارها در سطح شهر در حال انجام است. به زودی در همه پمپ بنزین های شهر اصفهان نیز اطلاع رسانی به رانندگان در این خصوص صورت خواهد گرفت.