نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت : با امید، آرامش و آگاهی از شرایط بحرانی بوجود آمده بر اثر شیوع کرونا عبور خواهیم کرد.
به گزارش جارچی اخبار، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز دوشنبه در بازدید از خط تولید مواد ضدعفونی کننده شرکت کلر پارس تبریز با اشاره پیشرفت های پزشکی و درمانی در کشور، تشخیص و کنترل افزایش شیوع بیماری ویروسی کرونا را ارزشمند توصیف کرد و افزود: با مجاهدتی که کادر پزشکی و درمانی در بیمارستان ها انجام میدهند و با توجه مضاعف مردم به رعایت بهداشت فردی و محیطی و مهمتر از آن، توکل بر خدا، ویروس کرونا را شکست خواهیم داد.
وی نقش مجموعه های تولید مواد ضدعفونی کننده را در مبارزه با کرونا ویروس بسیار مهم دانست و گفت: مردم توصیه های وزارت بهداشت را برای رعایت مسائل بهداشتی و درمانی فردی ، جدی بگیرند و از تردد و حضور در مکان های پر جمعیت به شدت اجتناب کنند.
امام جمعه تبریز اضافه کرد: برای مبارزه با ویروس کرونا، تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده بهداشتی نوعی مجاهدت است.
وی با تقدیر از شرکت کلرپارس در تولید محصول جدید مورد نیاز مردم افزود: این شرکت در کنار تولید کلر و مشتقات آن، در راستای مسئولیت خود اقدام به ایجاد خط تولید مواد ضدعفونی کرده که اقدامی جهادی و قابل تحسین است.
مدیرعامل شرکت کلر پارس هم در این بازدید گفت: این شرکت آب اکسیژنه و پارافین کلره و چندین محصول مرتبط تولید می کرد که با توجه به شرایط موجود توانستیم به محلولی برای ضدعفونی سطوح دست یابیم.
ابوالفضل باباپور افزود: اکنون با راه اندازی خط جدید تولید ، روزانه ۶۰ هزار لیتر محلول تولید می کنیم و قادر هستیم نیاز کشور را تا رفع بحران ویروس کرونا تامین کنیم.