فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» به کارگردانی محمدمهدی دل‌خواسته در تازه‌ترین حضور خود به جشنواره بین‌المللی کافه چای ایرانی یا «Cafe Irani Chaii International Film Festival» هند راه یافت.
هدف این جشنواره‌، نمایش فیلم‌های برتر در بمبئی و بالیوود به عنوان بزرگترین صنعت فیلم در سراسر جهان است که از ۱۲ تا ۱۴ مارس ۲۰۲۰ (۲۵ و ۲۶ اسفند) در شهر بمبئی برگزار می‌شود.
باران برای تو می‌بارد پیشتر در جشنواره‌های The Lift-Off Sessions لندن، ‘YVE’ چین، Florence Film Awards ایتالیا و Alter do Chão Film Festival برزیل (منطقه آمازون)، american golden picture آمریکا و Latinx۲۱ Shorts Film Festival آمریکا شرکت کرده و موفق به دریافت جوایزی شده است.
در خلاصه داستان فیلم کوتاه باران برای تو می‌بارد آمده است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یک‌دیگر برای فرش کردنِ مسیرت…گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.
علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش‌ کرده اند.
از دیگر عوامل این فیلم می توان به نویسنده: عرفان معصومی، مدیر هنری: کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، موسیقی: بهزاد عبدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، گروه تدوین: سولماز تیرماهی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه ای: مرتضی رنجبران، ارتباط با رسانه: ستاره نجف‌آبادی، مدیر تولید: علی حسن زاده، عکاس: امیر فائض اشاره کرد.