جواد نجاریانی با اعلام این خبر افزود: نیروهای خدمات شهری در مناطق سه گانه شهرداری و سازمان های تابعه از روزهای گذشته عملیات ضد عفونی معابر شهر را به صورت روزانه و شبانه اجرا می کردند و از نخستین روزهای سال جدید نیز به صورت گسترده تری ضد عفونی معابر شهر را در دستور کار دارند.
وی با تقدیر از تلاش‌های نیروهای فداکار خدمات شهری در مناطق سه گانه شهرداری و سازمان های سیما منظر و فضای سبز شهری و آتش نشانی و مدیریت بحران شهرداری سمنان، افزود: ششمین مرحله ضدعفونی معابر شهر با همت و تلاش این نیروها در دومین روز از سال جدید در مراکز پر تردد سطح شهر ، شهرکهای مسکونی و معابر اطراف بیمارستانها ، فروشگاهها و آرامستان با استفاده از ۱۰۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی صورت گرفت . معاون خدمات شهری شهردار سمنان از تداوم ضدعفونی معابر تا ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از شهروندان به سبب رعایت و شرکت در پویش در خانه بمانیم تشکر و قدردانی کرد.
نجاریانی با بیان اینکه تمام ورودی های سطح شهر کنترل می شود، بیان کرد: نیروهای بسیجی به همراه نیروهای هلال احمر، نیروی انتظامی و علوم پزشکی در ورودی های شهر مسافران را با تب سنج کنترل می کنند.