به گزارش خبرنگار جارچی اخبارازیزد، محمدعلی طالبی در بازدید از مرکز مدیریت راه‌های استان یزد ضمن بررسی وضعیت تردد و حمل و نقل در جاده‌های استان، وضعیت تردد جاده‌های استان در تعطیلات نوروز را به صورت آنلاین بررسی و از تلاش راهداران قدردانی کرد.

 

استاندار یزد در حاشیه این بازدید با اشاره به تصمیمات استان در حوزه راهداری اظهار داشت: خوشبختانه تمامی این تصمیمات ثمربخش بوده و ترددها به گونه‌ای است که شاهد کاهش ۸۰ درصدی تردد در سطح جاده‌های استان هستیم.

 

طالبی ابراز امیدواری کرد: با مجموعه اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته همچنین رعایت بیشتر مردم و کم کردن تردد بین شهرستان‌های استان یزد، شاهد کاهش هرچه بیشتر تردد در سطح جاده‌های استان باشیم.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد نیز در این بازدید با اشاره به آمار اعلام شده در سامانه ترددشمار محورهای مواصلاتی استان و آمار دوربین‌های نظارت تصویری اظهار داشت: با وجود کاهش درخور توجه در حوزه حمل و نقل مسافر، همچنان تردد ناوگان باری به منظور خدمات رسانی در حوزه حمل و نقل کالا به مردم شریف استان و هموطنانمان در سراسر ایران اسلامی به قوت خود ادامه دارد