رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پیامی شهادت دکتر مجید فرهاد اولین پزشک خدمت و مدافع سلامت را تسلیت گفت.
به گزارش جارچی اخبار از کاشان، دکتر سید علیرضا مروجی در پیامی شهادت پزشک خدمت دکتر مجید فرهاد را تسلیت و اظهار داشت:
خوشا به حال آنانکه در عرصه خدمت به مردم و دستگیری و زدودن آلام و دردهای مردم ، عاشقانه گوی سبقت را از سایرین می ربایند و مصداق (السابقون السابقون ) و از مقربان اله ی می شوند ، تا ثابت کنند خدمت و جهاد در راه خداوند قادر متعال، عرصه و میدان نمی شناسد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: خبر آسمانی شدن همکار عزیز ، پزشک با اخلاق، صبور، متعهد و مردم دار از جامعه با افتخار دانشگاه علوم پزشکی کاشان *دکتر مجید فرهاد* موجب تأثر و تألم فراوان اینجانب و همکاران گردید، شهید خدمت دکتر مجید فرهاد* سالیان متمادی را عاشقانه، صبورانه و با حسن خلق در راه مداوای بیماران گام نهاد. او که دغدغه اش سلامتی مردم بود، و از همان ابتدای شیوع این ویروس منحوس در منطقه کاشان و آران و بیدگل ، درما ن و پیگیری مداوای بیماران مبتلا به کرونا ویروس را آغاز نمود و سرانجام شهد شیرین شهادت را نوشید و عاقبت به خیر و الگوی ما شد.

وی تصریح کرد: *شهید راه سلامت و خدمت، دکتر مجید فرهاد* در معامله بی دغدغه با خداوند حکیم چیزی کم نگذاشت و همواره در این مسیر در خط مقدم بود و شهادت شایسته او بود چراکه خداوند این چنین افراد شایسته ای را به طور ویژه مورد لطف و عنایت خود قرار داده و بهای آن را متعهد می شود. وجود چنین افراد مخلص و از جان گذشته، قطعا وظیفه ما را در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سنگین تر می کند.
مروجی گفت: ضمن عرض تسلیت و تبریک آسمانی شدن شهید راه خدمت و سلامت ، دکتر مجید فرهاد* به خانواده محترم ایشان، جامعه دانشگاهی،بخصوص کادر محترم درمانی دانشگاه و عموم مردم شریف کاشان، غفران و رضوان الهی را برای آن سفر کرده و برای بازماندگان صبر و اجر صابران را طلب می نمایم.
همواره یاد و خاطره این پزشک خوش نام و خوش عاقبت در یاد ما ماندگار خواهد بود.
 

به گزارش جارچی اخبار؛ دکتر فرهاد مسئول کنترل عفونت معاونت درمان دانشگاه، معاون درمان بیمارستان کارگر نژاد و پزشک درمانگاه شبانه‌روزی مرکزی و گلابچی دانشگاه بود، روحش شاد و یادش گرامی باد.