در پنج روز معاملات هفته‌ جاری، شاخص بورس ۴۹ هزار و ۴۳۳ واحد افزایش داشت؛ شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (۱۱ فروردین) با عدد ۵۴۷ هزار و ۶۶۱ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه (۲۰ فروردین ماه) به عدد ۵۹۷ هزار و ۹۴ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور در آخرین روز معاملات هفته گذشته ۷۰۵ هزار و ۶۶۱ واحد بود که در روز چهارشنبه این هفته به رقم ۷۷۱ هزار و ۸۵۶ واحد رسید و افزایش ۶۶ هزار و ۱۹۵ واحدی را رقم زد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۱۹۵ هزار و ۲۰۴ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۲۱۳ هزار و ۷۸۳ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۱۲۹ هزار و ۷۸۰ واحد به عدد ۱۴۲ هزار و ۲۲۷ واحد رسید.

در پنج روز معاملاتی این هفته بازار سرمایه نمادهای بانک ملت، بانک تجارت، فولاد مبارکه اصفهان، گلوکوزان، پالایش نفت اصفهان و ملی صنایع مس ایران در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

در هفته‌ای که گذشت بانک‌ها، شیمیایی، فرآورده های نفتی، بیمه و بازنشسته، صنایع غذایی به جز قند و شکر، کانی‌های غیرفلزی، کانی‌های فلزی، فلزات اساسی، چند رشته ای صنعتی، رایانه، سیمان با رشد مثبت بر شاخص کل همراه بودند.
به گزارش جارچی اخبار به نقل از ایرنا, هفته‌ ای که گذشت بانک‌ها و موسسات اعتباری، فرآورده‌های نفتی، فلزات اساسی، شیمیایی، صنایع غذایی به جز قند و شکر، مواد دارویی، سیمان، آهک و گچ، کانه های فلزی، سرمایه‌گذاری‌ها، حمل و نقل، بیمه و بازنشستگی، محصولات فلزی، انبوه‌سازی املاک و مستغلات، واسطه‌گری‌های مالی و پولی و صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله نسبت به دیگر صنایع بیشترین حجم معاملات را داشتند.

همچنین شیمیایی، بانک‌ها و موسسات اعتباری، فرآورده‌های نفتی، فلزات اساسی، صنایع غذایی به جز قند و شکر، مواد دارویی، سیمان، آهک و گچ، بیمه و بازنشستگی، کانه‌های فلزی، سرمایه گذاری‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله، انبوه سازی املاک و مستغلات، حمل و نقل انبارداری و ارتباطات، واسطه گری‌های مالی و پولی، محصولات کاغذی و محصولات فلزی و فنی و مهندسی بیشترین میزان از ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.