آیت الله ناصری یزدی با اشاره به اینکه در دورانی که غرب خوی وحشی گری خود را نمایان کرده بسیاری از ملت ایران برای کمک به یکدیگر بسیج شده اند گفت: کمک های مردمی ایران برای عبور از کرونا در کل دنیا بی‌نظیر است.

 

به گزارش خبرنگار جارچی اخبار از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در حاشیه دیدار با خانواده معظم دو شهید در استان یزد که منازل خود را برای تولید ماسک در استان اختصاص دادند اظهار داشت: مردم ایران با شیوع کرونا و مشکلاتی که به واسطه آن ایجاد شد، با کمک ها و همکاری های خود صحنه هایی را خلق کردند که در کل دنیا بی نظیر بود.

 

وی تصریح کرد: در دورانی که غرب خوی وحشی گری خود را به صورت کامل نمایان کرده و هیچ کسی در دنیا به کسی کمک نمی کند و حتی کشورها محموله های بهداشتی و درمانی دیگر کشورها را می دزدند، بسیاری از مردم ایران هر یک آنچه که داشتند را برای تولید ماسک، دستکش، لباس پزشکی و بسیاری موارد دیگر قرار دادند.

 

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه این موضوع مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هم بود تصریح کرد: این که یک مادر شهید منزل خود را برای تولید ماسک قرار می دهد و همسایه ها و اقوام چرخ های خیاطی خود را می آورند و صبح تا شب به تولید ماسک مشغول می شوند، کار بسیار ارزشمندی است که در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود.

 

ناصری یزدی با بیان اینکه در شرایط فعلی بخشی از جامعه با مشکلات مالی و معیشتی زیادی روبرو شده اند افزود: در این شرایط علاوه بر دولت، مردم هم وظایفی بر عهده دارند و باید به افرادی که نیازمند هستند کمک های مالی و معیشتی کنند تا این دوران را پشت سر بگذاریم.

 

وی با اشاره به اینکه در ماه شعبان قرار داریم عنوان کرد: ماه شعبان و پس از آن ماه مبارک رمضان ماه های ارزشمندی است و باید تمام مردم در این ماه ها از خداوند رفع کامل این بیماری و مشکلات را بخواهند.