جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهند عده‌ای فرصت‌طلب در استان خوزستان فضا را ناامن کنند.

به گزارش جارچی اخبار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  قاسم رضایی در ارتباط تصویری با خانواده شهید امنیت ستواندوم “ضرغام پرست” افزود: همواره صف مردم غیور خوزستان از معاندین جدا بوده و اجازه نخواهند داد گروه های وابسته به بیگانگان، امنیت و آرامش خوزستان را به مخاطره اندازند.

وی ادامه داد: مطالبات به حق مردم بزرگوار خوزستان  قابل درک و فهم است، حتما دولت و مسئولان ذی ربط در پی پاسخگویی به انتظارت و مطالبات مردمی هستند، اما در این میان، شاهد تحرکات خرابکارانه عده ای معاند و فرصت طلب هستیم.

رضایی یادآور شد: در پی بروز خشکسالی، تنش آبی و کمبود منابع آب، مدتی است که مشکلاتی برای اقشار مختلفی از مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان عزیز به خصوص دامداران و کشاورزان عزیز و روستاییان شریف فراهم آمده است.

وی اضافه کرد: خط قرمز نیروی انتظامی؛ حفظ و ثبات امنیت پایدار، صیانت از بیت المال، کیان و اموال مردم است.

سردار رضایی با اشاره به شهادت  ستواندوم  “ضرغام پرست” حین انجام ماموریت تامین امنیت مردم، توسط اشرار مسلح و فرصت طلبان معاند، خطاب به خانواده شهید تصریح کرد: یاد و خاطره شهدا را همواره زنده نگه می داریم و خود را در برابر خانواده های بزرگوار شهیدان مدیون می دانیم و از هیچ کوششی برای خدمت به آنان دریغ نمی کنیم، قطعا مجازات سختی در انتظار عاملان شهادت این شهید امنیت خواهد بود.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به ویژگی های این شهید بزرگوار افزود: به وجود چنین همکاران مجاهد، انقلابی و ایثارگر که برای دفاع از امنیت مردم تا پای جان پیش می روند، افتخار می کنیم؛ نیروی عظیم انتظامی به برکت وجود چنین غیور مردانی از ساحت مقدس نظم و امنیت کشور صیانت می کند.

در ادامه، سردار رضایی، با بردار شهید نیز که در پی تحرکات اشرار مسلح و معاندان، از ناحیه پا مجروح شده، به صورت تلفنی گفت و گو و منش “ولایی” و روحیه “انقلابی” این سبزپوش غیور را در مصاف با ناامن کنندگان امنیت، تحسین کرد.

همزمان با شب عید قربان (مورخه ۲۹ تیر ۱۴۰۰)، اشرار مسلح و معاند، ستواندوم  “ضرغام پرست” را حین انجام ماموریت امنیت، به شهادت رساندند و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.

این دو مأمور جان برکف، برادر بودند که یکی به شهادت رسید و دیگری  از ناحیه پا مجروح  و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.