سرمربی تیم فوتسال ستارگان ورامین با اشاره به برگزاری بازی‌های نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال گفت: نبود هوادار به فوتسال ضربه خواهد زد.
به گزارش جارچی اخبار، رضا داورزنی روز شنبه پس از باخت ۲ بر صفر تیمش مقابل مس سونگون ورزقان افزود: به رغم اینکه هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، اما حیف شد که این بازی و بازی رفت در ورامین بدون حضور تماشاگر انجام شد.
سرمربی تیم فوتسال ستارگان ورامین خاطرنشان کرد: همه زیبایی بازی فوتسال به حضور تماشاگران است و باید کمیته فوتسال تصمیمی اتخاذ می کرد تا انتظار هواداران نیز برآورده می شد، زیرا یک شهر پشت تیم ورامین است؛ تیمی که با زحمت و تلاش فراوان به مرحله نیمه نهایی راه یافته و هواداران انتظار داشتند در بازی رفت که تیم ما میزبان بود، از تیم شان حمایت کنند و همینطور هوادارن تیم مس سونگون حق داشتند از میزبانی خودشان بهره مند شوند.
داورزنی در خصوص بازی تیمش مقابل مس سونگون عنوان کرد: تیم مس با مهره های با تجربه ای که دارد، در دفاع و حمله و حتی انتقال توپ بهتر از ما ظاهر شد و با توجه به سرمایه گذاری که در این راه کرده اند، حق شان بود که در فینال حضور داشته باشند.
وی اظهار کرد: شاگردانم در طول بازی موقعیت هایی را خلق کردند، ولی به دلیل بی دقتی نتوانستند بهره مند شوند، حتی موقعیت پنالی که بدست آوردیم، نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.
تیم مس سونگون در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ برتر فوتسال، حریف خود تیم ستارگان ورامین را ۲ بر صفر شکست داد تا جواز حضور در فینال مسابقات این مسابقات را کسب کند.